Football Strike - Multiplayer Soccer 1.7.0 (Android)

Football Strike - Multiplayer Soccer

Football Strike - Multiplayer Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil platformda nefes kesici mücadeleye hazır olun.

Miniclip ekibi tarafından geliştirilen Football Strike - Multiplayer Soccer ile gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanından oyuncular ile rekabet edebilirsiniz.

Kariyer modunun da yer aldığı yapımda çevrimiçi modlar ile dünyanın çeşitli ülkelerindeki oyuncular ile karşı karşıya gelebilir ve futbolda kimin daha yetenekli olduğunu gözler önüne serebilirsiniz. Oyun içerisindeki amacımız topu belirtilen hedeflere atabilmektir.

Oyuncular dilerlerse kaleci olarak ya da hücum oyuncusu olarak mücadelelere katılabilirler. Oyun içerisinde oynayacağınız topu seçebilir ve kişiselleştirebilirsiniz. Şut modunun ve frikik modunun yer aldığı yapımda, tek parmağınız ile topu kontrol edebilecek ve oyuna hızlı bir şekilde adapte olabileceksiniz. Oldukça başarılı bir mobil oyun olan Football Strike - Multiplayer Soccer’da dilerseniz oyuncunuzu ve ekipmanlarınızı yükseltebilir ve daha profesyonel bir oyuncuya sahip olabilirsiniz. Oyun içerisinde FC Barcelona, Borussia Dortmund, FC Zenit, FC Schalke 04 ve daha fazla gerçek spor kulübü yer almaktadır.

Tekli oyuncu modunun yer almadığı yapımda, internet bağlantısı şarttır. Oyuncular internet bağlantısı olmadan aksiyon dolu bu yapıya kavuşamazlar.

YORUMLAR