Forklift & Truck Simulator 17 1.1 (Android)

Forklift & Truck Simulator 17

1.1
Forklift & Truck Simulator 17
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Forklift & Truck Simulator 17, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinden çalışabilen, kamyon ve forklift kullanabildiğiniz bir oyundur.

Forklift & Truck Simulator 17Android üzerinde çalışan bir simülasyon oyunudur. 

Oyun bir liman işçisinin haftalık 60 saati geçen çalışma koşullarını simüle ediyor. Üç boyutlu modelleme ile oyuna aktarılan bir limanda, büyük kamyonlar ve forklift'ler kullanıyoruz. İyi hazırlanmış kontrol sistemi ile oyunculara gerçek bir deneyimin kapılarını aralayan oyun, özellikle simülasyon seven oyunların dikkatini çoktan çekmiş durumda. İyi kontroller ve grafikler de işin içine eklenince ortaya çıkan oyun, oldukça yüksek puanlar almayı da başarıyor.

İşiniz sadece liman ile de sınırlı değil. Limna içerisinde forklift yardımıyla malları kamyonlara yükledikten sonra kamyon sürmeye de başlayabiliyorsunuz. Forklift kullanımı ne kadar iyi yapıldıysa, kamyonlar için de aynısını söylemek mümkün. malları bir yerden bir yere taşırken, gerçekten kamyon kullandığını hissediyor ve ona göre davranıyorsunuz. Ayrıca kamyonların fiziklerinin de iyi ayarlanmasıyla birlikte gerçekçi tepkiler veriyorlar ve ekstrem hareketler yapamıyorsunuz. 

Kendinize oynamak için yeni bir simülasyon oyunu arıyorsanız, Forklift & Truck Simulator 17 bakmanız gereken oyunların başında geliyor. 

YORUMLAR