Form8

Form8
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Form8, el çabukluğu ve hızlı gözlerle başarıya ulaşabileceğimiz eğlenceli bir oyun.

Form8, refleks ve beceri odaklı oyunlar oynamaktan keyif alan Android tablet ve akıllı telefon sahiplerinin kaçırmaması gereken seçeneklerden birisi.

Beceri oyunları kategorisinde binlerce seçenek olsa da bu oyunların birçoğu birbirinin başarısız birer taklidi olmaktan öteye geçemiyor. Form8 ise rakiplerinden farklı bir çizgide ilerleyerek böylesine fazla seçeneğin olduğu bir kategoride dahi fark yaratmayı başarıyor.

Form8'de engellerde dolu bir parkurda kontrolümüze verilen iki adet küreyi çarpmadan ilerletmeye çalışıyoruz. Buraya kadar bildiğimiz bir formata sahip. Asıl farklılaştığı nota ise kontrol mekanizması. Küreleri parmağımızı ekranda kaydırarak değil; ekranın üst bölümünde yer alan seçeneklere göre kontrol ediyoruz.

Ekranın üst bölümündeki işaretler topların hangi bölüm üzerinde ilerleyeceğini gösteriyor. Biz de önümüzdeki engelleri de hesaba katarak hangisinin uyugn olacağını seçmeye çalışıyoruz. Seçimlerimizi anlık olarak gerçekleştirdiğimiz için hız ve dikkat çeok öenmli bir yere sahip.

Farklı ve özgün bir beceri oyunu oynamak istiyorsanız Fomr 8 beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR