Fr Legends 0.1.3.6 (Android)

Fr Legends

Fr Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İkonik yarışlar bizleri bekliyor.

Mobil yarış oyunları arasında yer alan Fr Legends ücretsiz olarak oynanıyor.

Feng Li tarafından geliştirilen ve yarış severlere ücretsiz olarak sunulan Fr Legends, basit arayüzleri ve kullanıcı dostu teması ile oyunculara eğlenceli bir ortam sunuyor. Birbirinden farklı çok sayıda aracın yer aldığı mobil oyunda oyuncular araçlarını diledikleri gibi geliştirebilecek ve modifiye edebilecekler. Oyuncular seçtikleri araçların hem dışına hem de içine farklı tasarımlar uygulayabileceğiz.

Yarış tutkunları için oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan Fr Legends gerçeklikten uzak ve fantastiktik bir yapıya sahip. Oyuncular araçlarını yere basabilir, egzoslarını ve diğer parçalarını değiştirebilecekler. İkonik mekanlara sahip olan oyunda sürücümüz ile yarışı birinci bitirmeye çalışacağız. Drift yarışlarına katılabileceğimiz oyunda şuanda aktif olarak 100 binden fazla oyuncu yer alıyor. Son güncellemesini 3 Kasım 2018’de alan yapım, Google Play üzerinden ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Google Play’de 4.7 gibi bir inceleme skor puanına sahip olan oyunda ses efektleri de eğlenceyi artıran nitelikler arasında yer alıyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR