Freak Circus Racing

Freak Circus Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Freak Circus Racing'te zorlu parkurlarda kaza yapmadan ilerleyip rakiplerimizi yenmeye çalışıyoruz.

Freak Circus Racing, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz, orijinal bölümleriyle dikkat çeken bir yarış oyunu. Alıştığımız yarış oyunlarına bir nebze beceri oyunu dinamikleri eklenerek oluşturulan bu oyun akıllarımızda güzel bir izlenim bırakmayı başardı.

Oyunda birbirinden ilginç araçlara sahip karakterlerin birbirleriyle olan mücadelelerine tanıklık ediyoruz. Engebelerle dolu parkurlarda yol almaya ve bitiş çizgisine en önce varan yarışçı olmaya çalışıyoruz. Elbette bunu başarmak pek kolay olmuyor çünkü önümüzdeki arazi çukurlarla ve tepelerle dolu. Bunları sağ salim aşabilmek için ekranın sağ ve solunda konuşlandırılmış olan pedalları kullanmamız gerekiyor.

Pedallardan sağdaki araca gaz vermek için, soldaki ise fren yapmak için kullanılıyor. Bu iki pedalı uyum içerisinde kullanarak aracımızı dengede tutmamız gerekiyor. Bölümlerden alacağımız puanları kullanarak kendimize çeşitli upgrade'ler satın alabiliyor ve performansımızı arıtrabiliyoruz.

Sürekli olarak değişen ve gelişen oyun yapısı, arkadaşlarımızla mücadele edebileceğimiz skor tablosu ve birbirinden çılgın tasarımlı araçları ile Freak Circus Racing kısa sürede birçok oyunseverin favorisi olacaktır.