Frim 2.4.3 (Android)

Frim

Frim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frim, yakınınızda insanlarla ücretsiz olarak sohbet etme imkanı tanıyan bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Frim, hem masaüstü hem de mobil cihazlarda kullanılabilen çapraz platform destekli arkadaşlık uygulamasıdır. Tamamen Türkçe arayüz ile gelmektedir ve rahatsız edici reklamlar içermemektedir.

Yakınınızda arkadaşlık kurmak isteyen kişileri göstererek onlarla etkileşime geçmenize imkan tanıyan mobil uygulamalardan birisi de Frim. Herhangi bir üyelik ücreti ödemeden ve hiçbir kısıtlama olmadan kullanılabilen uygulama bulunduğunuz konuma en yakın yalnız kişiler buluyor ve çevrimiçi olarak sınırsız sohbet etme fırsatı sunuyor. En güzeli de sohbet edeceğiniz kişiyi kendiniz seçebilmeniz. Yaş aralığı, yaşadığı ülke ve şehir, hobileri gibi özellikleri kendiniz seçtiğinizden karşınıza sadece bu özellikleri taşıyan insanlar çıkarılıyor.

Sürekli çevrimiçi bekleyen kişilerle dilediğiniz zaman sohbet edebileceğiniz bu uygulamada duygularınızı daha iyi ifade edebilmenizi sağlayan etiketler, emojiler ve yüz ifadeleri de yer almakta. Tabii ki kişiye galerinizden seçtiğiniz bir fotoğrafı göndermeniz de mümkün.

Frim Özellikleri:

  • Çevrimiçi bekleyen onlarca kişi
  • Duygularınıza tercüme olan çok özel ifadeler
  • Puan kazandıran buluşma ve haftalık yarışmalar
  • Yaş, cinsiyet, ülke, şehir, hobi bazında filtreleme

YORUMLAR