Funb3rs

Funb3rs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Funb3rs, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Funb3rs, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Matematikle aranız iyiyse ve rakamlarla uğraştığınız oyunları seviyorsanız, Funb3rs'ı da seveceğinize eminim.

Her ne kadar söylemesi zor bir isme sahip olsa da, adının da ima ettiği gibi rakamlarla eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Oyundaki temel amacınız gayet kolay; ekranda beliren hedef rakama ulaşabilmek.

Bunun için ekranda rastgele şekilde dizilmiş olan rakamlar üzerinde parmağınızı kaydırarak bu hedefe ulaşmaya çalışıyorsunuz. Üzerinden geçtiğiniz her rakam toplama ekleniyor ve böylece hedef rakam ortaya çıkıyor. Fakat tam hedef rakamı tutturmanız ve aşmamanız gerekiyor.

Bir hedef rakam bittiğinde hemen bir diğeri çıkıyor ve ona ulaşmaya çalışıyorsunuz. Oyun başladığında zaten tutorial olduğu için nasıl oynanacağını öğreniyorsunuz. Zaten öğrenmesi çok kolay bir oyun diyebilirim.

Bu şekilde ulaşabildiğiniz kadar çok hedef rakama ulaşmaya çalışıyorsunuz. Oyun aslında çevrimiçi bir şekilde oynanıyor. Bunun için isterseniz Facebook hesabınızla bağlanabiliyorsunuz. Ardından da diğer oyuncularla yarış halinde oyuna başlıyorsunuz. Üç bölümün sonunda en yüksek puanı alan kazanıyor.

Fakat eğer isterseniz, çevrimiçi oynamaya hazır değilim derseniz çevrimdışı antreman şeklinde de oynayabiliyorsunuz. Bununla birlikte aynı cihaz üzerinde iki arkadaş sırayla oynama şansına da sahipsiniz.

Oyunda aynı zamanda öneriler, turbo modu, zaman durdurma, geri alma gibi çeşitli güçlendiriciler de bulunuyor. Bu sayede takıldığınız zaman veya yardıma ihtiyacınız olduğunda oyun size bunu sağlıyor.

Hem zihinsel olarak sizi geliştirecek; matematik, hesaplama ve mantık yeteneklerinizi kuvvetlendirecek hem de aynı anda eğlendirecek bir oyun olan Funb3rs'ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR