Galactus Space Shooter

Galactus Space Shooter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galactus Space Shooter klasik tarzda bir kuşbakışı uçak savaşı oyunudur

Galactus Space Shooter eğer basit bir şekilde oynayabileceğiniz ve bir o kadar da eğlencebileceğiniz bir mobil oyun arıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir uçak savaşı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Galactus Space Shooter'da galaksiyi kurtarmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Uzak bir gelecekte geçen oyunda bütün olaylar Cetians adlı uzaylı ırkınbütün güneş sistemini yok etmesiyle başlıyor. Bu saldırının ardından bütün galaksinin düzeni değişmiş, geriye bir avuç insan kalmıştır. Hayatta kalan insanlar da Kepler-90 gezegen sistemine yerleşmiştir. Güneş sistemini yok eden uzaylılar insanları buraya kadar takip etmiştir. Artık insanların bu uzaylılarla savaşma zamanı gelmiştir. Biz de uzaylıları yok etmek için mücadele veren insanları yöneterek oyuna dahil oluyoruz. 

Galactus Space Shooter, shoot em up türündeki klasik uçak savaşı oyunlarındaki yapıyı kullanıyor. Oyunda savaş uçağımızı kuşbakışı olarak görüyoruz ve ekranda dikey olarak ilerliyoruz. Bizi lerledikçe yeni düşmanlarla karşılaşıyoruz. Bir yandan düşman ateşinden kaçarken diğer yandan ateş ediyoruz ve düşmanları yok ediyoruz. Bölüm sonlarında ise uzaylıların dev savaş gemileriyle karşılaşıyoruz. Bu gemileri yok etmek için özel taktikler uygulamamız gerekiyor.

Galactus Space Shooter içerisinde farklı silah seçeneklerine sahibiz. Ayrıca bomba gibi özel yetenekler zor anlarda işimize yarayabiliyor. Galactus Space Shooter'ın ilk 2 bölümü ücretsiz olarak oynanabilmekte. Geri kalan bölümleri uygulama içi satın alım yöntemiyle açabilirsiniz.

YORUMLAR