Galaxy (Android)

Galaxy

Galaxy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galaxy'de kendi sanal karakterimizi oluşturup diğer oyuncularla etkileşime girebiliyoruz.

Galaxy, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış ilginç bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda kendi karakterimizi oluşturup, diğer oyuncuların oluşturdukları karakterlerle etkileşime giriyor ve oyunlar oynayarak eğlenceli bir sohbet ortamı yaratıyoruz.

Her oyuncunun kendine özgü bir karakteri olduğu için oyun son derece orijinal bir çizgide ilerliyor. Geniş kapsamlı bir kişiselleştirme listesi sunulduğu için aklımızdaki tasarımları eksiksiz bir şekilde uygulayabiliyoruz. Sadece karakter oluşturmakla kalmayıp evcil hayvan dahi sahiplenme şansına sahibiz.

Karakter oluşturma aşamasından sonra diğer oyuncularla bir araya gelip çevrimiçi oyunlar oynayabiliyoruz. Hatta birbirimizle mesajlaşabiliyor ve sohbet edebiliyoruz. Milyonlarca oyuncuya sahip olduğu için mutlaka kafamıza uygun birileri karşımıza çıkıyor.

Galaxy'de sunulan oyunlar farklı türlere sahip. Oyunlardan galibiyetle ayrılırsak çeşitli ödüller kazanıyoruz.

Oyunculara etkileşime girme ve sosyalleşme şansı verdiği için Galaxy birçok oyunseverin hoşuna gidecektir. Fakat bir süre sonra sıkıcı hale geldiğini de kabul etmemiz gerekiyor. Yine de ilginç bir deneyim yaşamak istiyorsanız oyuna göz atabilirsiniz.