GameDuck

GameDuck
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GameDuck, tüm mobil oyuncuları bir araya getirme hedefine sahip olan bir oyun videosu kaydetme ve paylaşma uygulaması.

GameDuck, asıl görevi Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynamış olduğunuz oyunlar için oynanış videosu çekebilme olmasına rağmen daha çok oyunculara özel bir platform haline gelmek isteyen özel bir Android oyun uygulaması.

Tüm oyuncuları bir araya getirmek isteyen GamDuck, oyun videosu çekme ve yayınlama dışında oyuncuların birbirleri ile etkileşime girebilmesini sağlıyor. Kendinize ait bir profilinizin olacağı bu uygulamada dilediğiniz zaman sesli ve kameralı olarak oyun ekranını kaydedebiliyorsunuz. Mobil cihazınızın kamerasını kullanarka Webcam gibi görüntünüzü videolara ekleme imkanı sunan uygulama diğer oyuncularla iletişim ve oynadıklarınızı paylaşabilmek için tamamen yeni bir oyun uygulaması.

Kaliteli tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde oynadığınız mobil oyunların videoları rahatlıkla çekme fırsatını sunan bu uygulama sayesinde oyunlarda elde ettiğiniz en büyük başarıları ve güzel sahneleri hemen paylaşabilirsiniz.

Eğer siz de Android mobil cihazınız üzerinde bol bol oyun oynuyorsanız ve videolarınızı farklı kişilerle paylaşmak istiyorsanız bu uygulama kesinlikle indirmenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR