Gamee 1.1.0 (Android)

Gamee

Gamee
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gamee, Android cihaz sahiplerinin bir araya gelerek birlikte oyunlar oynayabilecekleri bir sosyal ağ.

Gamee, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir oyun odaklı sosyal medya uygulaması olarak tanımlanabilir. Bildiğiniz gibi günümüzde sosyal medya epey önemli bir yere sahip ve neredeyse herkesin birden fazla sosyal medya hesabı bulunuyor.

Gamee, piyasayı domine eden sosyal platformlardan farklı bir özelliğe sahip olmasıyla öne çıkıyor. Uygulamanın temel amacı kullanıcıları bir araya getirerek beraber oyun oynamalarına imkan vermek. Bu sayede sadece resim ve metin paylaşmaktan öteye geçerek istediğimiz kişilerle bir araya gelerek oyunlar oynayabiliyoruz.

Uygulamada pek çok oyun yer alıyor. Geneli bulmaca ve mantık oyunlarına dayalı. Dolayısıyla rekabeti had safhaya çıkartmaya müsaitler. Ücretsiz olarak sunulması ve uygulama içi satın alma sunmaması oyunun daha adil olmasını sağlıyor.

Genel olarak başarılı bir karaktere sahip olduğunu düşündüğümüz Gamee, arkadaşlarıyla keyifli bir deneyim yaşamak isteyenlerin denemesi gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR