GameStart 2015 1.0.1 (Android)

GameStart 2015

GameStart 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GameStart 2015 retro tarzda bir platform oyunudur

GameStart 2015 vakit öldürmek için eğlenceli bir mobil oyun oynamak istiyorsanız hoşunuza gidebilecek bir platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan GameStart 2015 aslında aynı isimli oyun etkinliğinin resmi oyunu olarak tasarlanmış. GameStart 2015'te ana kahramanımız Alyse adlı oyun oynamayı çok seven bir kız. Oyunda bütün olaylar gizemli bir figürün oyunları sabote etmesiyle başlıyor. Bu gizemli figür oyunlara parmağını değdirdiğinde oyunlardaki eğlence kaçmakta, oyunlar anlamsız hale gelmektedir. Bu problemi çözmek ve karanlık figürün kim olduğunu ortaya çıkarmak ise Alyse'e düşüyor. Biz ona bu savaşında yardımcı oluyoruz ve oyunlara eski eğlencelerini kazandırmaya çalışıyoruz.

GameStart 2015 bize 8 bit grafiklerle donatılmış retro tarzda bir eğlence sunuyor. Oyundaki bölümlerde farklı düşmanlarla ve engellerle karşılaşıyoruz. Bu düşman ve engelleri aşmak için zıplama ve ateş etme yeteneklerimizi doğru zamanlamayla kullanmamız gerekiyor. Her bölümün sonunda bizi heyecanlı bölüm sonu canavarı savaşları bekliyor. Bu canavarları yendikçe yeni bölümlerin kilidini açıyoruz. Oyunda toplayacağımız altınlarla yeni kahramanları da oyunda kullanabiliyoruz.

GameStart 2015 eğer klasik tarzda bir eğlence arıyorsanız kaçırmamanız gereken bir oyun.