Garbage Truck Simulator 2015 1.8 (Android)

Garbage Truck Simulator 2015

1.8
Garbage Truck Simulator 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Garbage Truck Simulator 2015, çöp kamyonu ile şehirde gezip tüm çöp konteynırlarını boşaltmanız gereken eğlenceli bir Android çöp kamyonu simülatörü.

Garbage Truck Simulator 2015, adından da anlayacağınız üzere Android mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir çöp kamyonu simülatörü.

Şehirde turlayarak çöp konteynırlarını boşaltmanız gereken oyunuda şehirin temizliği size emanet.

Oyunda çöpleri toplamak kadar büyük vasıta yani kamyon sürme keyfi de yaşıyorsunuz.

Şehirde yaşayan vatandaşların sağlıklı olabilmesi için zamanında tüm çöpleri toplamanız gereken oyun çok fazla detaya sahip olmamasına rağmen oldukça başarılı grafiklere sahip ve oynarken keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor diyebilirim.

Oyunda çöp konteynırları sokakların köşelerinde bulunuyor. Hiç bir çöp kovasını atlamadan hepsini boşaltmanız gereken oyunda temizlikten sadece siz sorumlusunuz ve sizinde tek göreviniz bu.

Çöp kamyonunun kontrolü ekran üzerindeki direksiyon, gaz ve fren pedalı ile sağlamak oldukça rahat. Aracı kullanırken herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Bu tür oyunlara çok alışık olmamama rağmen kamyonu rahatlıkla kontrol edebildim.

Oyunda toplam 20 farklı büyükşehir bulunuyor. Böylelikle sürekli aynı şehirde gezerek oyundan sıkılmıyorsunuz. Ayrıca çöp konteynırlarını temizlemeniz için size sınırlı süre veriliyor. Bu süre içerisinde yetişemezseniz başarısız oluyorsunuz. Fakat usta bir şoförseniz tam zamanında çöp konteynırlarına yetişmek bebek oyuncağı.

Farklı bir simülasyon oyunu deneme keyfi yaşamak istiyorsanız, Garbage Truck Simulator 2015'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip denemenizi şiddetle öneriyorum.