Gatecrasher 1.0 (Android)

Gatecrasher

1.0
Gatecrasher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gatecrasher, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Gatecrasher, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Dikkatl olmanız gereken oyunda yüksek puanlara ulaşmanız gerekiyor.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz harika bir oyun olan Gatecrasher, bağımlılık yapıcı etkisiyle dikkatimizi çekiyor. Oldukça kolay bir oynanışa sahip olan oyunda bir çizgiyi yönlendirerek engellerden kaçmaya ve yüksek puanlara ulaşamaya çalışıyorsunuz. Ekrana dokunarak oynadığınız oyunda ekranın sağına ya da soluna dokunarak karakterinizi kontrol ediyorsunuz. Birbirinden farklı engellerin yer aldığı oyunda işiniz bir hayli zor. Sarmallar, daireler ve daha fazla engel bu oyunda sizleri bekliyor. Yanıltıcı kapıların da yer aldığı Gatecrasher'ı sakın kaçırmayın.

Karanlık bir temeda neon ışıklarıyla donatılmış bir şekilde ön plana çıkan Gatecrasher, mutlaka telefonlarınızda olması gerekiyor. Refleksleri ölçen oyunda zevkli dakikalar geçirebiliyorsunuz. Gatecrasher oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR