Gelato Passion 3.2.0 (Android)

Gelato Passion

Gelato Passion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gelato Passion' özellikle çocuklar tarafından sevilecek bir dondurma yapma oyunu.

Gelato Passion, özellikle ufak yaştaki oyunseverler tarafından beğenilecek bir Android dondurma yapma oyunu. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunda gerekli malzemeleri kullanarak birbirinden lezzetli dondurmalar yapmaya çalışıyoruz.

Dondurma yapma işlemine öncelikle şeker, süt ve diğer bileşenleri ekleyerek başlıyoruz. Mikser yardımıyla bu malzemeleri karıştırdıktan sonra ise meyveleri ve aromaları ekliyoruz. Oyunda dondurmaya katabilecğeimiz çok farklı malzemeler var. Meyveler, fındıklar, çikolatalar, kurabiyeler ve diğer türden şekerlemeleri kullanarak dondurmamızı süsleyebiliyoruz.

Gelato Passion'ın çocuklara dondurmanın nasıl yapıldığını eğlenceli yoldan gösteren bir yapısı var. Buna ek olarak süsleme aşamasında çocukları tam anlamıyla serbest bıraktığı için hayalgüçlerini de destekliyor. Çocuklar meyveleri, kurabiyeleri ve şekerlemeleri diledikleri gibi kullanarak dondurmalarını dekore edebiliyorlar.

Oyunda kullanılan grafikler mükemmel değiller fakat çok göze battıklarını da söyleyemeyiz. Genel anlamda eğlenceli bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Gelato Passion, çocukların severek oynayabilecekleri türden bir seçenek.