Genel Kültür Bilgi Yarışması

Genel Kültür Bilgi Yarışması
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    19,674

  • Üretici

    omerertas

Genel Kültür Bilgi Yarışması, farklı kategoriler altında yer alan genel kültür sorularını cevaplamanız gereken bir Android uygulamasıdır.

Genel Kültür Bilgi Yarışması, Android cihazlarınız üzerinde genel kültür bilginizi test etmeniz için geliştirilmiş başarılı bir uygulamadır.

Farklı kategoriler altında yer alan birçok soru sayesinde kendi bilgilerinizi test edebileceğiniz ve üzerine bir şeyler katabileceğiniz uygulama sayesinde isterseniz arkadaşlarınızla da yarışabilirsiniz.

Doğru cevaplayacağınız her soru için puan kazandığınız oyunda amacınız olabildiğince yüksek puanlara ulaşmak ve diğer arkadaşlarınızı geride bırakmaktır.

Uygulama içerisinde hoşunuza giden soruları ve almış olduğunuz toplam puanları arkadaşlarınızla kolayca paylaşma şansına da sahipsiniz.

Tarih, sanat, spor, siyaset ve daha birçok sorunun yer aldığı Genel Kültür Bilgi Yarışması, bildiğiniz şeyleri tekrarlamak ve bilmediğiniz şeyleri öğrenmek açısından da yararlı bir uygulama.

Oyunda toplamış olduğunuz puanları kaydedebilir ve oyunu oynayan diğer oyuncularla puanlarınızı karşılaştırabilirsiniz.

Genel kültürünüze gerçekten güveniyorsanız ve ben tüm soruları yanlışsız cevaplarım diyorsanız Genel Kültür Bilgi Yarışması tam sizin aradığınız oyun olabilir.

YORUMLAR