GetYourGuide 1.2.3 (Android)

GetYourGuide

GetYourGuide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GetYourGuide uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca ilgi çekici yerleri bulabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

GetYourGuide uygulaması, Android kullanıcılarının yaşadıkları yerlerde veya gezdikleri, gördükleri yerlerde çevrelerinde bulunanları keşfetmek için kullanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor ve dünyanın her yanından herkesin ilgisini çekebilecek enteresan konumlar hakkında tüm bilgileri sunabildiği için seveceğinize inanıyorum. Tüm bunları kolayca kullanılabilen bir arayüzden sunduğu için uygulama içerisinde dolaşırken bir sıkıntı yaşayacağınızı da sanmıyorum.

Ancak uygulamanın tek işlevi mekanlar ve konumlar hakkında bilgi vermek değil. O konumlara giriş için ihtiyaç duyacağınız biletler, rezervasyonlar gibi tüm gereklilikleri satın almanıza da olanak tanıması sayesinde sıra beklemeden, gişelerle uğraşmadan gezintinizi daha keyifli bir hale getirebiliyorsunuz.

GPS desteğine sahip olan uygulama, otomatik olarak hangi konumda bulunduğunuzu tespit ediyor ve böylece çevrenizde bulunan tüm mekanlar konusunda otomatik öneriler sunabiliyor. Tabii ki dilerseniz içerisindeki arama araçlarından faydalanarak başka şehir ve coğrafyalara dair bilgiler de bulabiliyorsunuz.

Henüz gidemeyeceğiniz ancak bir kenarda saklamak isteyebileceğiniz konumlara dair bilgileri favorilerinize ekleyerek daha sonra inceleme imkanınız da var. Diğer GetYourGuide kullanıcılarının da mekanlara ve ören yerlerine dair yorumlarını ekleyebilmeleri sayesinde fikriniz olmayan yerler hakkında tavsiyeler de alabiliyorsunuz.

Eğer size yardımcı olabilecek bir rehber uygulama arayışındaysanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR