Geyik

Geyik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Etrafınızda olup bitenlerden anında haberdar olabileceğiniz Geyik uygulamasıyla, anonim olarak çevrenizdekilerle “geyik” yapabilirsiniz.

Etrafınızda olup bitenlerden anında haberdar olabileceğiniz Geyik uygulamasıyla, anonim olarak çevrenizdekilerle “geyik” yapabilirsiniz.

Yeni bir sosyal ağ projesi olan Geyik kullanıcıları, üniversiteler, liseler, stadyumlar, kalabalık sokaklar, şirketler, belediyeler, parklar, tatil beldeleri ve daha birçok yerde anonim şekilde konuşabiliyor. Uygulamayı örnekle açıklamak gerekirse; okuduğunuz üniversitenin kampüsündeyken, orada bulunan diğer kullanıcılarla sohbet, duyuru gibi paylaşımlar yapabiliyor, o an kampüsteki kullanıcıların yorumlarını alabiliyorsunuz. Çalışma mantığı olarak “itiraf” siteleri gibi görünen uygulama, özellikle öğrenci kesiminin dikkatini çekecektir diye düşünüyorum.

Üniversitede vize sonuçları açıklandığında, dersleriniz ertelendiğinde, buluşma etkinliği ayarladığınızda anında paylaşım yapıp, diğer öğrencilerinin de bunlardan haberdar olmasını sağlayabiliyorsunuz. Ya da sıkıcı bir derste, uygulamayı açıp diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi tamamen “Geyik” yapmak için geliştirilen uygulamayı sadece seçtiğiniz bölgenin sınırları içerisindeyseniz kullanabiliyorsunuz. Eğer farklı bir yerdeyseniz paylaşım yapamıyor, ancak yapılan paylaşımları okumaya devam edebiliyorsunuz. Ayrıca, yapılan paylaşımlardan beğenmedikleriniz varsa, eksi yönde oy vererek sistemden atabilirsiniz.

Uygulamayı gerçekten başarılı bulduğumu söyleyebilirim, fakat daha eğlenceli bir hale gelebilmesi için olabildiğince çok duyurulması ve popülerleşmesi gerekiyor. Android kullanıcıları için geliştirilen uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR