gibiol

gibiol
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sosyal medyanın yeni akımı gibiol ile siz de bu tarzda capsler oluşturabilirsiniz.

Sosyal medyanın yeni caps akımı olan “X gibi ol” tarzında capsler oluşturmak istiyorsanız gibiol uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Sosyal medyada her geçen gün farklı bir caps akımıyla karşılaşıyoruz. Bu akımların en yenisi olan “X gibi ol” akımı ile kullanıcılar çeşitli durumları ve insanları eleştirebiliyorlar. Örnekle açıklayacak olursak; “Volkan program kurarken Next Next yapmıyor. Volkan akıllı. Volkan gibi olun” şeklinde gösterebiliriz : )

Gibiol uygulamasında da çeşitli karakterleri seçerek, ilgili alanları istediğiniz şekilde doldurabiliyorsunuz. Resim düzenleme uygulamalarında zaman harcamak yerine, bu uygulama sayesinde saniyeler içerisinde yeni capsler oluşturabilmeniz mümkün. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra İsim, O ne yapar?, Özellik bölümlerini doldurduktan sonra çeşitli karakterler ve 4 büyük taraftarları arasından seçim yapabilir, ilgili kişinin olumlu/olumsuz yönünden bahsedebilirsiniz. Uygulama hakkında daha detaylı bilgi edinmek için, ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR