Gitar Amfi & Efekt - Deplike (Android)

Gitar Amfi & Efekt - Deplike

Gitar Amfi & Efekt - Deplike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gitar Amfi & Efekt - Deplike cep amfisi olarak kullanabileceğiniz bir uygulamadır

Gitar Amfi & Efekt - Deplike eğer elektro gitar çalışıyorsanız en büyük dertlerinizi çözebilen, bir gitar amfisi işlevi görerek size farklı gitar efektleri sunan bir mobil uygulama olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Gitar Amfi & Efekt - Deplike, amfi ve gitar pedalı gibi ekipmanlarınızı yanınızda taşıma derdine son verebiliyor. Mobil cihazınıza Gitar Amfi & Efekt - Deplike yükledikten sonra USB OTG kablolarını kullanarak gitarınızı ses sistemlerine bağlayabiliyor ve dilediğiniz efekti vererek gitar çalma keyfini yaşayabiliyorsunuz.

İçinde kullanışlı ek özellikler de bulumakta. Gitar akort etme işi için Gitar Amfi & Efekt - Deplike'da bir tuner yer alıyor. Ayrıca metronom da çalışmalarınızda ve egzersizlerinizde size büyük kolaylık sağlıyor.

Gitar Amfi & Efekt - Deplike içinde 12 gitar amfisi, 1 bas gitar ve 1 akıstik gitar amfisi bulunuyor, bu amfilerin 2 tanesi ücretsiz olarak sunuluyor, geri kalanları uygulama içi satın alım işlemiyle açılabiliyor.

YORUMLAR