Glozzle 1.0.1 (Android)

Glozzle

Glozzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Glozzle, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz farklı ve orijinal bir bulmaca oyunudur. Eğlenceli bulmaca oyunlarının yapımcısı olan Magma Mobile tarafından geliştirilen Glozzle, son zamanlarda çıkmış en orijinal oyunlardan birisi olabilir diye düşünüyorum.

Glozzle, özellikle 3D sevenlere hitap ediyor çünkü oyunda amacınız ekranda beliren karmaşa içerisindeki çizgilerden 3D bir resim oluşturabilmek. Bunun için de parmağınızla ekranı sağa sola aşağı yukarı kaydırıyor ve tam çizgilerin birbiri ile birleştiği ve yerlerine oturduğu ana denk getirmeye çalışıyorsunuz.

Özellikle neon renkleri ve sade arka planı ile dikkat çeken oyun, sizi yalnızca amaca odaklamak için tasarlanmış gibi duruyor. Herhangi bir dikkat dağınıklığı olmadan ortadaki resme odaklanabiliyor ve doğru seviyeye getirebiliyorsunuz.

Oyunun kontrolleri de yukarıda söylediğim gibi gayet kolay, tek yapmanız gereken parmağınızı ekran üzerinde sürüklemek. Bu yüzden de oyun her yaştan ve her seviyeden oyuncuya hitap ediyor diyebilirim.

Oyunda 3 binden fazla level bulunduğunu da belirtmek gerek. Böylece saatler boyunca sıkılmadan oynayabileceksiniz. Oyun ilk başta kolay gibi görünse de gittikçe karmaşık ve daha zor hale geldiğini de söylemeliyim.

Siz de bu tarz bulmaca oyunlarını seviyorsanız Glozzle'ı indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR