Goat Simulator MMO Simulator 1.0.4 (Android)

Goat Simulator MMO Simulator

Goat Simulator MMO Simulator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Goat Simulator MMO Simulator efsane keçi simülasyonunu online ortama taşıyan bir mobil oyundur

Goat Simulator MMO Simulator bilgisayarda ve mobil cihazlarda büyük başarı yakalayan keçi simülatörü Goat Simulator'ı online altyapıyla buluşturan bi mobil MMO olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu devasa çok oyunculu rol yapma oyununda büyülü bir fantastik dünyaya konuk oluyoruz ve keçimizle birlikte destansı saçmalıklara imza atıyoruz. Goat Simulator'ın yeni macerasında artık orijinal Goat Simulator'daki gerçekçiliği bir kenara bırakıyoruz ve farklı denizlere yelken açıyoruz. Goat Simulator'da sokaklarda ve kırsal alanlarda hayatı insanlara zindan ederken Goat Simulator MMO Simulator'da ejderhaların, korkunç yaratıkların ve diğer fantastik canavarların kaba etleri boynuzlarımızın tadını çıkarıyor.

Goat Simulator MMO Simulator'da oyuncular oyuna kendi kahraman sınıflarını seçerek başlıyorlar. Kahraman keçilerimiz şunlar:

Warrior: Bildiğiniz keçi, inatçısından. İki toslarım mapuslarda yatarım diyorsanız bu sınıf tam size göre

Rouge: Sinsi keçi. Eğer bir ninja gibi daldan dala sessizce sekerek düşmanlarınıza sevimli sürprizler yapmak isterseniz kaçırmayın

Magician: Düşmanlarınıza dümdüz toslamak hırsınızı almanıza yetmiyor mu? O zaman bir de büyülü boynuzlarınızı deneyin

Hunter: Yüzyıllar boyunca av olan keçilerin avlanma zamanı geldi. Şimdi onlar düşünsün

Microwave: Mikrodalga?!?

Goat Simulator MMO Simulator daha önce hiçbir MMO'da görmediğiniz süper bombastik özelliklere de sahip. Oyunun seviye sınırı 101. Bu seviye sınırı Goat Simulator MMO Simulator'ı WoW gibi ucuz ve basit MMO'lardan tam bir adım öne taşıyor. Oyunda size verilen kutsal görevleri tamamladıkça seviye atlayabilir ve WoW oynayan arkadaşlarınıza 101 level olduğunuzda kapı gibi ekran görüntünüzü göndererek onları ebedi kedere mahkum edebilirsiniz.

Goat Simulator MMO Simulator'da artık tek hedefimiz insanlar da değil. Neden elf ve cüceleri güzel boynuz darbelerimizden mahrum bırakalım, değil mi? Onlar da Goat Simulator MMO Simulator'da toslamalarımızın keyfini çıkarabiliyorlar.

İki makara tukara yapalım derseniz güzel oyun kardeşim, oynayın şunu işte.

YORUMLAR