Goat Simulator The Run

Goat Simulator The Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Goat Simulator The Run sonsuz koşu oyunu türünde bir mobil oyundur

Goat Simulator The Run eğer çılgın bir keçinin yerine geçerek şehrin altını üstüne getirmek isterseniz size bolca eğlence sunabilecek bir sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu keçi oyunu sizi uçuk bir maceraya davet ediyor. Goat Simulator gibi oyunlarla yaygınlaşan keçi oyunu furyası bu sonsuz koşu oyununda da aynı saçmalık derecesini koruyor. Oyunda ipsiz sapsız bir keçi ana kahramanımız ve amacı da şehrin her sokağını kontrol etmek. Kahramanımız bir yandan deli gibi koşturuyor, diğer yandan sokaklarda terör estiriyor ve biz de bu eğlenceye ortak oluyoruz.

Goat Simulator The Run'da temel amacımız en yüksek puanı yakalamak. Bu iş için engellere takılmadan en uzun süre koşmamız gerekiyor. Engelleri aşmak için sağa veya sola kayabilir, üstlerinden zıplayabilir veya bazı engelleri boynuzlarımızla parçalayabiliriz. Oyunu hareket sensörü yardımıyla oynayabilirsiniz. Telefonumuzu sağa veya sola yatırdığımıda yön değiştirebiliyoruz. Parmağımızı ekranda yukarıya doğru sürüklediğimizde zıplıyoruz. Ekrana dokunduğumuzda da engellere toslayarak onları kırabiliyoruz.

Güzel grafiklere sahip olan Goat Simulator The Run, kolay kontrollere de sahip.

YORUMLAR