Goat Simulator (Android)

Goat Simulator

Goat Simulator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Goat Simulator ile hayatın anlamını keşfediyoruz

Goat Simulator bir süre önce bilgisayarlar için çıkış yapan efsane keçi simülasyonu oyununun mobil versiyonudur.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan Goat Simulator eğer hayatınız boyunca bir keçi olmak (!) ve bunun nasıl bir duygu olduğunu keşfetmek istediyseniz kaçırmamanız gereken bir yapım. Goat Simulator şu ana kadar çıkmış olan simülasyon oyunlarına eleştirel bir bakış açısı getiren bir yapım. Simülasyon oyunlarında bir otobüs şöförü, cerrah, çiftçi ve hatta ormancı bile olmuştuk. Peki neden bir keçi olamıyoruz? İşte artık bu mümkün.

Goat Simulator'da geniş bir açık dünya bizi bekliyor. Bu açık dünyada yapabileceklerimizin ise sınırı yok. İnanması biraz zor olacak ama oyunda gerçekten bir amacımız bulunmakta. Goat Simulator'da keçimizi yöneterek etrafımıza yıkım getirmeye ve dünyayı kaosa sürükleyerek keçilerin evrenin gerçek efendileri olduğunu kanıtlamaya çalışıyoruz. Artık dünya toynaklarınızın altında ve boynuzlarınız size yol gösterecek olan birer kutsal hediye. Tek yapmanız gereken etrafta dolanmak, 3-5 insana toslayarak onları havaya fırlatmak, direkleri ve duvarları yıkmak, yer ile sınırlı kalmayıp jetpack ile havaya çıkarak kuşlara da günlerini göstermek.

Goat Simulator simülasyon oyunlarının değişmez bir öğesi olan ultra gerçekçi bir fizik motoruna da yer vermekte. Bu fizik motoru sayesinde keçinizin her hareketi daha anlamlı ve size hayatın anlamını öğretir nitelikte.

YORUMLAR