GogoGate 1.18 (Android)

GogoGate

GogoGate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GogoGate, garaj kapınızı telefonunuzdan yönetme kolaylığı sunan ücretsiz bir uygulamadır.

GoGogate, garaj kapınızı telefonunuzdan açmanın en güvenli ve pratik yoludur. Kablosuz ev ağınız ve internet aracılığıyla Android telefonunuzu GoGogate cihazınıza bağlayan uygulama olabildiğince basit tasarlanmış arayüz ile gelmektedir.

Mobil cihazlar kısa sürede o kadar gelişti ki artık sadece fotoğraf ve video çekmiyor, e-postalarımızı takip edebiliyor, yurt dışındaki sevdiklerimizle görüntülü olarak sohbet edebiliyor, 3 boyutlu oyunlar oynayabiliyor, müzik dinleyebiliyor, telefonumuzdaki görüntüyü televizyonumuza aktarabiliyor ve daha pek çok şey yapabiliyoruz. GoGogate uygulaması sayesinde tüm bunlara garaj kapılarını kontrol etmeyi de ekleyebiliriz. Tamamen ücretsiz olan uygulamayı Android cihazınıza yükleyerek garaj kapınızı telefonunuzdan açıp kapatabilir, garaj kapınız açıldığında anlık bildirimle haberdar olabilirsiniz.

Güvenlik endişesi duymadan kullanabileceğiniz uygulama http://www.gogogate.com adresinden satın alabileceğiniz GoGogate cihazlarıyla çalışmaktadır. Cihazınyurt dışı satış fiyatı 179 dolar. GoGogate cihazınızın garajınıza hatasız şekilde monte edildiğinden emin olduktan sonra uygulama üzerinden erişmek istediğiniz garajın ad ve parolasını girip uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR