Google Play Developer Console 1.1b0007 (Android)

Google Play Developer Console

Google Play Developer Console
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google Play Developer Console ile uygulamalarınızın kaç kişiye eriştirğini, hangi ülkelerde indirildiğini kolayca öğrenebilirsiniz.

Google Play Developer Console, Google'ın Android uygulama geliştircilerine özel olarak hazırladığı bir geliştirici uygulamasıdır. Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde çalışan uygulama ile geliştiricisi olduğunuz uygulamarın takibatını yapabilirsiniz.

Google'ın geliştiricilere özel olarak yayına sürdüğü Google Play Developer Console ile geliştiricisi olduğunuz uygulamaların takibini yapabilir ve istatistiklerine kolayca erişebilirsiniz. Uygulama ile geliştirici konsoluna direkt olarak bağlanabilir ve verileri anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Uygulamanızın performansını ölçebilir, yapılan yorumlara geri dönüş sağlayabilir, istatistikleri görüntüleyebilir ve daha pek çok veriye kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Anlık bildirimler ile de uygulamanızda olan olaylardan anlık haberiniz olacak. Her Android geliştircisinin telefonunda mutlaka olması gereken bir uygulama olduğu söylenebilir.

Google Play Developer Console uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR