Görevimiz Vine

Görevimiz Vine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Görevimiz Vine, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir Vine Fenomenleri oyunudur.

Görevimiz Vine, özellikle genç kesimin favori kısa video paylaşma platformu Vine'ın içinden çıkıp populer olmuş fenomenlerin başrol oynadığı eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden oynayabileceğiniz oyunda, Aykut Elmas, Halil İbrahim Göker ve Uğur Can ile çok keyifli bir maceraya adım atıyoruz. Her kesimden insanın bağımlısı olacağı bu oyunu sizin için biraz daha derinlemesine inceleyelim dedik.

Bir dönemin Vine çılgınlığını hatırlıyor musunuz? Bu platform'da milyonlarca komik kısa videoya şahit olduk ve onlarca fenomenin popüler kültür içerisinde yükselmesini sağladık. Görevimiz Vine oyunu da bu sosyal medya platformunun bağrından çıkmış Aykut Elmas, Halil İbrahim Göker ve Uğur Can'ı başrolüne alıyor ve Teknolojiye Atarlanan Adam ile birlikte çılgın bir macera yaşamamıza olanak tanıyor. 

Oyunda 3 ana karakter ile oynuyoruz. Aykut, Halil İbrahim veya Uğur'dan birini seçip sınıf ortamında kimseye farkettirmeden Vine çekmemiz gerekiyor. Fakat bu ilk başlarda kolay gibi görünse de ilerleyen zamanlarda zorlaşıyor ve kahramanlarımız tutkulu bir şekilde bağlı olduğu kameralarını açmakta zorlanıyorlar. Amacımız tamamen sınıftaki öğretmene ve arkadaşlarımıza (yine aynı karakterlere) görünmemek. 

Vine fenomenlerinin kendi sesleriyle renklendirilmiş bu eğlenceli oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Hem komik hem de uzun süre sizi meşgul edecek bir oyun arıyorsanız Görevimiz Vine'ı indirmenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR