Grab The Auto 4

Grab The Auto 4
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grab The Auto 4, belirli bir hikayeye göre ilerleyen ve oyunculara diledikleri her şeyi yapabilme şansı veren bir aksiyon oyunu.

Grab The Auto 4, ilk üç bölümün elde ettiği başarının ardından bu kez karşımıza çok daha gelişmiş özelliklerle çıkıyor. Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bu oyun temel olarak GTA serilerini anımsatıyor fakat kapsam olarak biraz daha sınırlı.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu görevler esnasında helikopter, uçak, araba gibi araçları kullanabiliyor ve gerekirse çetelerle kavgaya tutuşabiliyoruz. Toplamda 20 farklı görev olduğunun altını çizmeliyiz. Her bir görev karakterimiz John'un şehir üzerindeki hükmünü pekiştiriyor.

Oyundaki görevler tamamlandıkça otomatik olarak kaydediliyor. Bizim herhangi bir işlem yapmadan geldiğimiz kısımların otomatik olarak kaydediliyor olması istenmeyen durumların önüne geçiyor.

TPS kamera açısına sahip olan oyunda gerçekçiliği artırmak adına gece ve gündüz dönüşümlerine de yer verilmiş. Buna ek olarak ek görevler yaparak fazladan gelir elde edebilme imkanımız da var. Grafik olarak ortalamaları yakalamayı başaran Grab The Auto 4, GTA türü açık dünya aksiyon oyunları oynamaktan keyif alanların seveceği bir seçenek.

YORUMLAR