Gravitable

Gravitable
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Her yaştan oyuncuya hitap eden Gravitable ile uzayın derinliklerine mahsur kalmış maymuna kapsülüne geri dönmesi için yardım ediyoruz.

Gravitable son derece keyifli bir oyun deneyimi sunan ve Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uzay oyunudur. Oyunda uzay modülüne geri dönmek isteyen bir maymuna yardım ediyor ve uzayda karşılaştığı engelleri aşmasını sağlıyoruz.

Bu amaca giden yolda dikkat etmemiz gereken birçok nokta var. Öncelikle hızlı davranmalı ve etraftan gelen nesnelere karşı dikkatli olmalıyız. Aksi halde karakterimize zarar verebilir ve uzay modülüne ulaşmasını engelleyebilirler. Oyunda bizi engelleyen tehlikelere ek olarak çok sayıda güçlendirici de mevcut. Bu güçlendiricileri toplayarak ek özellikler kazanabiliyoruz ve bunlar çok işe yarıyor.

Oyunun grafikleri basit bir yapıya sahip olmasına rağmen oyunun genel atmosfeirne zorlanmadan uyum sağlıyor. İnanın daha kaliteli olsalardı oyunun keyfi azalırdı. Akıcı kontrollerin görev yaptığı oyunda yolumuzu zorlanmadan bulabiliyoruz. Aynı zamanda, oyunu oynarken herhangi bir kasma veya takılma da meydana gelmiyor.

Her yaştan oyunsevere hitap eden Gravitable, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en iyi oyunlar arasında.

YORUMLAR