Gripper

Gripper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gripper, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ve çeşitli ödüllerin sahibi olabileceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Gripper, kelime anlamı kıstırmak olan ve çeşitli ödülleri gerçek zamanlı olarak kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulama ile zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz. 

Konum tabanlı bir ödül uygulaması olan Gripper, indirim sitelerini yeniden yorumlayan ve onlara kendi tarzını veren bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Gripper ile hedefler belirliyor ve onları yakalayarak ödüllerin sahibi oluyorsunuz. Türk geliştiriciler tarafından piyasaya sürülen uygulama kullanıcı ve işletmeler arasındaki etkileşimi sürekli canlı tutmaya yarıyor. Eşzamanlı olarak çalışan Gripper, işletmelerin sunduğu kampanyaları harita üzerinden toplanmasını sağlıyor. Tıpkı pokemon yakalar gibi hediye yakalıyor ve büyük ödüllerin sahibi olabiliyorsunuz. Böylece daha aktif bir şekilde kampanyaları takip edebiliyor ve aynı zamanda eğlenceli vakitler geçirebiliyorsunuz. Gripper sistemini kullanmak için herhangi bir kısıt bulunmuyor. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirmek ve sisteme dahil olmak. Şu an kısıtlı şehirlerde çalışan Gripper, ilerleyen günlerde tüm Türkiye'ye açılacak.

Gripper uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR