GroupMe 4.2.9 (Android)

GroupMe

GroupMe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GroupMe kulanışlı bir grup sohbet uygulamasıdır

GroupMe kullanıcılara anlık mesajlaşma için pratik bir çözüm sunan, bunun yanında sahip olduğu zengin özelliklerle benzerlerinden ayrılan, Android işletim sistemine sahip akıllı tablet ve telefonlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir grup sohbet uygulamasıdır.

GroupMe grup sohbeti yapmayı kolay bir hale getiriyor. GroupMe sayesinde Android cihazınızın telefon rehberini kullanarak grup sohbetleri oluşturabildiğiniz gibi arkadaşlarınızın oluşturduğu grup sohbetlerine katılabiliyorsunuz. GroupMe kullanarak kişileri grup sohbetlerine kolayca davet edebiliyorsunuz; uygulama bunun için URL yöntemini kullanıyor. Grubunuza ait bir URL hazırlayan GroupMe bu URL'ye tıklayan kullanıcıları sohbetinize davet ediyor. Eğer telefon numarasını bilmediğiniz veya katılımından emin olmadığınız kullanıcıları sohbetinize yönlendirmek istiyorsanız bu yöntem oldukça kullanışlı olmaktadır.

GroupMe ile standart anlık mesajlaşma yazılımları ile gerçekleştirebildiğiniz fotoğraf paylaşma, özel mesaj gönderme, bire bir yazışma yapma gibi işlemleri gerçekleştirebilmektesiniz. GroupMe'yi benzerlerinden ayıran özellik ise uygulamayı kullanmak için bir telefon hattına ihtiyaç duymaması. Uygulamayı kullanmak için sadece internet bağlantınızın olması yeterli. Bu sayede uygulamayı tabletlerde de kullanabilmektesiniz.

GroupMe iletilere harita konumu ekleme, internet bağlantısı zaayıf olduğunda mesajları SMS ile alabilme gibi gelişmiş özelliklere de sahip.

YORUMLAR