Grumble & Piccolo's FishingTrip!

Grumble & Piccolo's FishingTrip!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grumble & Piccolo's Fishing Trip! bulmaca oyunu düşkünlerine tavsiye edebileceğimiz eğlenceli bir mobil oyun.

Grumble & Piccolo's Fishing Trip! özellikle eşleştirme türü oyunlar oynamaktan keyif alan kullanıcıların denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyundaki amacımız müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Grumble ve Piccolo ismindeki penguenlerin amaçlarına ulaşmalarına yardım etmek.

Oyuna girdikten sonra her şey tam bir eşleştirme oyununa yakışır gibi gidiyor. Ekrana dizilmiş farklı tipteki balıklardan benzer olanlarını yan yana getirerek onları kaybetmeye çalışıyoruz. Aslında bu balıklar kaybolmuyor, her şeyin en mükemmelini isteyen müşterilere servis edilmek üzere yakalanmış oluyor.

Oyunda diğer eşleştirme oyunlarında görmeye alıştığımız türden güçlendiriciler mevcut. Bunları toplayarak oyunda daha fazla puan alabiliyoruz. Farklı atmosferlere sahip bölümlerde mücadele ettiğimiz için oyunda sürekli bir çeşitlilik havası hakim.

Genel oalrak başarılı bir çizgide ilerlediğini ve ortaya orijinal bir fikir koyduğunu itiraf etmem gerekiyor. Fakat oyunun negatif bir noktası da var; ücretli olması. 

YORUMLAR