Guardly

Guardly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guardly, Android cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir güvenlik uygulaması olarak öne çıkıyor.

Guardly, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde ücretsiz olarak kullanabilecekleri bir güvenlik uygulaması arayanların denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi. Ücretsiz olmasına rağmen kapsamlı özelliklere sahip olan Guardly, acil durumlarda yakınlarımıza haber verebilmemizi sağlıyor.

Guardly'yi kullanabilmek için öncelikle servise telefon numaraları eklememiz gerekiyor. Ekleyebileceğimiz telefon numarası adedi 15 ile sınırlandırılmış fakat bize kalırsa gayet yeterli bir sınır bu. Ailenizden, arkadaşlarınızdan veya özel güvenlik hizmeti sağlayan kişilerden istediğiniz kadarını uygulamaya ekleme özgürlüğüne sahipsiniz.

Gelişmiş bir konumlama teknolojisi kullanan Guardly, yerimizi anında tespit ederek eklemiş olduğumuz numaralara SMS, sesli arama ve email oyluyla bilgi veriyor.

Buna ek olarak uygulama üzerinde birkaç kişiden oluşan gruplar kurma şansına da sahibiz. Çektiğimiz fotoğrafları ve videoları bu grup üzerinden paylaşabiliyoruz. Olası bir acil durumda fotoğraf çekip gruptaki kişilere atabilirsiniz.

Problemsiz çalışan Guardly, güvenliğinden endişe eden kullanıcıların cihazlarında bulunması gereken uygulamalardan.

YORUMLAR