Guncrafter 1.7 (Android)

Guncrafter

1.7
Guncrafter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bu oyunda seçtiğiniz bloklarla kendi silahlarınızı yaratıyorsunuz ve soluğu yeni silahlarını paylaşan bir kalabalıkta alıyorsunuz. Yaratıcı bir Shooter oyunu olan Guncrafter, farklı bir arayışta olanların gözde oyunlarından biri.

Naquatic yapımı Guncrafter, yaratıcılığınızı kullanıp kendi silahınızı yaptığınız ve sayısız parça ile kendinize has silahınızla oynayabildiğiniz bir shooter oyunu. Minecraft'ın dinamiklerine benzer yapısı sayesinde halihazır yenilik meraklısı Minecraft hayranları arasında bu oyun büyük ilgi gördü.

Oynarken yapmanız gereken şey silahınız için arzu ettiğiniz blokları seçmek. Genelde ortası bulunmayan oyuncu kitlesi bu oyuna ya çılgıncasına bayılıyor ya da ilk birkaç dakika geçmeden oyunu siliveriyor. Ne var ki oyunun ücretsiz olması bu riski almaya değer bir teklif sunuyor.

Silahlarınız büyüdükçe yaratıcılığınıza da o derece artma şansı buluyor. Yapım aşaması biten silahlarla derhal atış testi yapmanız mümkün. Bu sayede önce antrenmanınızı yapıyorsunuz ve sonrasında kapışma faslına geçiyorsunuz.

Silah yaparken hevesinizi bozabilecek tek unsur, boylar fark etmeksizin ateş etme animasyonlarının tamamen aynı olması. Görüntüyü umursamayan kitleler için ha tabanca olmuş, ha bilim-kurgu tüfeği.

Online oynamanın amacı ise en büyük veya en çirkin silahın kimin tarafından yapıldığını görebilmek.

Eğer Minecraft ve bu oyunun getirdiği bakış açılarına meraklıysanız Guncrafter'a bağımlı olma potansyeliniz çok yüksek.

YORUMLAR