GunFinger 1.4.6 (Android)

GunFinger

GunFinger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GunFinger bolca aksiyon içeren bir zombi oyunudur

GunFinger bolca zombi ile karşılaşarak hayatta kalmaya çalıştığınız FPS türünde bir mobil oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olan GunFinger'da oyuncular yaşayan ölüler tarafından istila edilmiş bir dünyaya konuk oluyorlar ve nişan alma yeteneklerini konuşturarak bu dünyadan kurtulmaya çalışıyorlar. 90'dan fazla bölüme ye veren zombi oyununda zombilerin ortaya çıkmasına neden profesörün peşinden koşuyoruz ve onu yenmeye çalışıyoruz.

GunFinger kendine has bir kontrol sistemine sahip. Alışmanın çok zor olmadığı bu sistemde kombolar yapabiliyorsunuz. Farklı zombileri arka arkaya vurarak kombolar oluşturabiliyor, daha yüksek puan kazanabiliyorsunuz. Oyunda bize birçok farklı sialh seçeneği sunuluyor ve silahları geliştirmemize imkan veriliyor. Bunun yanında farklı mermi türleri ve patlayıcılar gibi ekipmanlar da kullanabiliyoruz.

GunFinger'in çizgiroman tadındanki grafikleri oldukça renkli ve yüksek kaliteye sahip. Bunun yanında gerçek zamanlı yansımalar ve gölgeler gibi görsel efektler de oldukça başarılı. Eğer zombi oyunlarını seviyorsanız GunFinger denemeye değer bir oyun.

YORUMLAR