Haber Spikeri

Haber Spikeri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Haber Spikeri, Türkçe seslendirmeleri ile Android telefon ve tablet sahiplerinin oynayabileceği en eğlenceli ve ücretsiz oyunlardan bir tanesidir.

Haber Spikeri, grafikleri ile kızların dikkatini çekmeyi başaran ve pembe renginin ağırlıkta olduğu bir Android bulmaca oyunudur. Ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz oyundaki göreviniz, haber sunması gereken bayan spikere hazırlanması için yardım etmek. Kulağa kolay gelse de hazırlık süreci için belirlenen limitli süre işleri zaman zaman zora sokuyor diyebilirim.

Bayan spikerimizin takacağı takı ve aksesuarlardan, saçına, makyajına ve giyeceği kıyafete kadar istediğiniz her şeyi seçebiliyorsunuz. Giyim ve makyaj işleriniz tamamladıktan sonra spikerimizin yayına tam olarak hazır olmasını sağlamak için kamera karşısındaki pozisyonunu belirliyorsunuz. Oyun içerisindeki kontrol tuşları nasıl hareket etmeniz gerektiğini oldukça kolaylaştırıyor. Bu sayede oyunu oynarken herhangi bir problem yaşamıyorsunuz.

Spikeri sabah ve akşam yayınlarına hazırlamak dışında spiker ile birlikte mini oyunlar oynayarak eğlenmek de mümkün. Bulmacalar çözerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oyunun şüphesiz en büyük artısı sahip olduğu Türkçe seslendirmeler. Karakterin Türkçe konuşması, sizi oyuna daha çok bağlıyor ve oynama isteğini arttırıyor. Dünyaca popüler çoğu mobil oyunda Türkçe dil desteği olmasına rağmen, seslendirmeler malesef İngilizce yada diğer Dünya dillerinden bir tanesi ile gerçekleştiriliyor. Bu nedenle bu oyuna olan ilginiz daha çok artacaktır.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Haber Spikeri, özellikle kız çocuklarının oynayabileceği oyunlardan bir tanesi fakat her yaştan oyuncu oyunu oynayabilir. Farklı bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Haber Spiker'ini Android telefon ve tabletlerinize indirerek denemenizi tavsiye ederim.

ARTILAR

Türkçe seslendirme

EKSİLER

YORUMLAR