Hackers 1.002 (Android)
Hackers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    504

  • Üretici

    Trickster Arts

Hackers mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir hackerlık oyunudur

Hackers eğer siber dünyaya ilgi duyuyorsanız size eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatacak bir hacker oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir hacker simülatörü olan Hackers'ta oyuncuları ilginç bir hackerlık kariyeri bekliyor. Oyunda dünya çapındaki siber savaşlara katılan bir hackerın yerine geçiyoruz. Oyunda başlarken kendi sanal 3 boyutlu ağımızı kuruyoruz ve dünya çapındaki hedefleri hacklemeye çalışıyoruz.

Hackers'ta oyuncular kendi ağlarını kurduktan sonra farklı hedefleri hacklemenin yanısıra kendi ağlarının güvenliğini sağlamaktan da sorumlular. Oyunu oynayan diğer oyuncular sizin ağınıza saldırabiliyor ve hackleyebiliyor. Benzer şekilde sizin de başka oyuncuların ağlarına saldırma imkanınız var. Güveliğiniz ne derece yüksekse diğer hackerların saldırıları o oranda başarısız oluyor. Ayrıca kullandığınız hack araçlarını da geliştirebilmekte ve daha etkili saldırılar yapabilmektesiniz.

Hackers bize hedeflerimizi hacklemek için farklı hack yöntemlerini kullanabilme imkanı veriyor. Kimi zaman gizlice hedeflerimizin ağına sızarken, kimi zaman güç kullanarak ağlara giriş yapabiliyoruz.

Hackers'da ülkemizi temsil eden bir hacker olabilmekteyiz.

YORUMLAR