Hangi Marka? 1.1 (Android)

Hangi Marka?

1.1
Hangi Marka?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hangi Marka? isimli bu oyunda bize sorulan markaları sadece logolara bakarak tahmin etmeye çalışıyoruz.

Artık markaların domine ettiği bir çağda yaşıyoruz. Peki ya bu markaların kaçını biliyorsunuz? Hangi Marka? isimli bu oyun sayesinde hem hafızanızı test edebilir hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda sorulan markaları doğru bir şekilde tahmin etmeye çalışıyoruz. Oyunun en ilgi çeken yanlarından bir tanesi de uzun üyelik işlemleriyle uğraşmadan direkt olarak eğlenceye başlayabiliyor oluşumuz. Oyunu indirdikten hemen sonra oynamaya başlayabilirsiniz.

Hangi Marka?'da oyunculara çeşitli görseller gösterilmekte. Bu görseller markaların logolarından isimlerinin silinmiş halleri. Dolayısıyla tahmin etmek çok da kolay olmuyor. Neyse ki zorlandığımız zamanlarda kullanabilecğeimiz ipuçları mevcut. Bu ipuçlarını bize verilen altınlarla satın alabiliyor fakat sınırlı kaynağımız olduğu için her zaman ipucu almak mümkün olmuyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Hangi Marka? Kısa molalarınızda veya sıra beklerken oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunu.