Hangman Hero

Hangman Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hangman Hero, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayarak keyifli vakit geçirebileceğiniz ücretsiz bir adam asmaca oyunu.

Hangman Hero, çıkan kelimeleri bilerek asılmaya giden adamı kurtarmaya çalışacağını hem heyecanlı hem de heyecanlı bir Android adam asmaca oyunu. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunu ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınıza karşı oynayabiliyorsunuz.

Tek ve ikişilik oynama modu olan Hangman Hero, aslında okul yıllarında defterlere çizerek oynadığımız adam asmaca oyunu. Bu nedenle herkesin bu oyunu yakından bildiğini düşünüyorum. Tek farkı, artık defterlerinize çizmeden Android akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabiliyor olmanız.

Sade ve sevimli grafiklere sahip olan Hangman Hero'nun eksi yönlerinden bir tanesi ise Türkçe dil desteği sunmaması. Bu nedenle tahmin edeceğiniz kelimeler İngilizce yada diğer desteklenen dillerden bir tanesi oluyor. İngilizce pratiği yapanlar yada İngilizcesini geliştirmek isteyen kullanıcılar için eğlenceli bir pratik aracı olabilir.

Etkileyici animasyonlara sahip olan oyuna düzenli olarak yeni kelime paketleri ekleniyor. Böylece oyun bir süre sonra tüm kelimeleri ezberlediğiniz kötü bir oyun dönüşmüyor. Facebook ve Google Play ile entegre olan oyunda yapacağınız skorları bu platformlar üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Bunun dışında bu platformlarda sahip olduğunuz arkadşalarınızı oyuna davet ederek onlarla birlikte oynama imkanınız bulunuyor. Oyun ücretsiz olarak sunulmasına rağmen, oyun içi reklamları kaldırmak ve daha fazla kelime paketine sahip olmak için oyun içerisinden satın almanız gerekiyor. Fakat bu opsiyonları satın almadan ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz.

YORUMLAR