HappySale

HappySale
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HappySale, işinize yaramayacak olan ikinci el eşyalarınızı satabileceğiniz hem yararlı hem de eğlenceli bir Android online satış uygulaması.

HappySale, adından işlevini biraz da olsa açığa çıkartan ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir Android online satış uygulaması.

Uygulama üzerinden satış yapabiliyor olsanız da, sahip olduğu bölgesel olarak çalışma özelliği sayesinde sadece kendi çevrenizdeki bölgede satış yapabiliyorsunuz.

İkinci el eşya satışı yapmanın eğlenceli bir yolu olan HappySale üzerinde eşya satışı yapabilmek için önce ürünün fotoğrafını çekmeniz, sonrasında fiyat ve düzgün bir açıklama girmeniz ve son olarak Facebook, Twitter ve Google+ üzerinde paylaşım yapmanız gerekiyor.

Kullanıcı sayısı arttıkça daha da yararlı ve aktif ale gelecek olan HappySale uygulaması ile daha fazla ihtiyacınız bir gitarınızı ya da artık giymeyi düşünmediğiniz bir gömleğinizi ya da okuduğunuz kitapları satabiliyorsunuz. Elbette bu örnekler aklıma ilk gelen eşyalar. Dilediğiniz her şeyi satma olanağı sunan uygulama, satış işlemlerini de son derece basit olarak yapabilme imkanı sunuyor.

Diğer kullanıcılar ile iletişime geçerek satış öncesi sohbet edebileceğiniz uygulama ile ikinci el olan ama ihtiyacınız olmayan eşyalarınızı elden çıkarmak için hemen Android telefon ve tabletlerinize indirin.

YORUMLAR