HappyTruck 1.95 (Android)

HappyTruck

HappyTruck
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HappyTruck isimli bu oyunda hızlı bir şekilde yüklerimizi adrese teslim etmeye çalışıyoruz.

HappyTruck tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz eğlenceli bir oyun. Hem iOS hem de Android versiyonları ücretsiz olarak sunulan bu oyunda meyve dolu kamyonumuzu Pazar yerine ulaştırmaya çalışıyoruz.

Aslında fikir olara kçok özgün sayılmaz zira bu tarz oyunlarla daha önce de karşılaşmıştık. Fakat asıl önemli olan oyunun sunduğu atmosfer ve deneyim. Açıkçası HappyTruck’ı oynarken çok keyif aldım ve bu tarz oyunlar oynamaktan keyif alan herkese tavsiye ediyorum. Grafik olarak da his olarak da bir hayli tatmin edici. Buna ek olarak kontroller de sorunsuz bir şekilde çalışarak oyunun genel kalitesine olumlu katkıda bulunuyor.

Üç farklı kontrol mekanizmasından istediğimizi seçerek oyuna hakim olabiliyoruz. Bu noktada en rahat edeceğiniz kontrol mekanizmasını seçmeye özen gösterin. Oyun temel olarak dengeye ve beceriye dayalı olduğu için kamyonu hassas bir şekilde kontrol etmek gerekiyor.

Mütevazi ve zihin yormayan bir oyun atmosferi sunan HappyTruck, keyifli bir oyun arayan herkesin denemesi gereken yapımlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR