Hardboiled 1.0 (Android)

Hardboiled

1.0
Hardboiled
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hardboiled mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Hardboiled, RPG türünde bir klasik olan Fallout serisine benzerliğiyle dikkat çeken bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Hardboiled'da nükleer bir facianın ardından yaşanan olaylar konu alınıyor. İnsanoğlu nükleer bombalar yoluyla kendi sonun getirmiş, bilinen medeniyet saniyeler içerisinde yok olmuştur. Nükleer patlamaların etkileri patlama gerçekleştirdikten haftalar sonra da devam etmiş, patlamada ölmeyen insanlar radyoaktif serpinti ve hastalık yüzünden ölmüştür. Harabeye dönen dünyada hayatta kalmaya çalışan bir avuç insan da geri kalan yiyecek, içecek ve diğer kaynakları ele geçirmek için mücadele etmeye başlamıştır. Bu insanlardan biri olan Max hikayemizin ana kahramanı olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda Max "ev" diyebileceği bir yer arayışındadır ve bu amaçla şehir şehir dolaşmaktadır. Fakat yolculuğu kullandığı aracın parçalarının çalınmasıyla farklı bir yön alıyor. Biz de bu noktada oyuna dahil oluyoruz ve Max'in geleceğini belirliyoruz.

Hardboiled'de farklı insanlarla tanışacak, onlarla diyaloglar kurarak ticaret yapacağız. Çevreden toplayacağımız eşyaları satarak kaynak elde edebilecek ve silahlar satın alabileceğiz. Bilinen kanunların geçerli olmadığı bu apokaliptik dünyada yağmacılara ve eşkiyalara karşı kendimizi güvence altına almak için yanımızda silah taşımamız bir gereklilik. Oyun boyunca diyaloglarda yapacağımız seçimler ve alacağımız kararlar yeni düşmanlar veya dostlar edinmemizi sağlayacak.

Hardboiled, Fallout serisinin ilk 2 oyunundaki klasik sıra tabanlı savaş yapısını kullanıyor. Bu sayede oyun bizi RPG türünün özüne döndürüyor. Mobil cihazlarımızda bu tür bir oyun oynamak da oldukça eğlenceli. Görsel olarak tatmin edici oyun herhangi bir uygulama içi satın alım işlemi de içermiyor.

ARTILAR

Uygulama içi satın alım işlemine yer verilmemesi

Güzel grafikler

Fallout oyunlarını andıran klasik RPG yapısı

EKSİLER

YORUMLAR