Hashnote

Hashnote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Not alma uygulamalarından biraz farklı olan Hashnote ile mobil yazım şekillerine adapte olmuş bir alternatif ile karşı karşıyayız.

Not alma uygulamalarını seviyorsanız hashtag desteği ile işinizi daha kolay hale getirecek olan Hashnote denemek isteyebileceğiniz bir Android uygulaması. Liste yerine kısa not alma alışkanlığınız varsa ve bunları bulmak için büyük çabalar sarfediyorsanız yardımcı hashtag kullanımıyla notlarınız liste halinde size sunuluyor. Kendi arama motoru olan uygulama bu sayede yol üstünde not alanların verimliliğini artırıyor.

Kolay ve hızlı kullanım için klasik uygulama mantığını değiştiren Hashnote, mobil cihaz kullanımında tercih edilen yazı diline hitap eden bir semantik kullanıyor. Son derece sade ve kolay anlaşılır bir arayüze sahip olan bu uygulama görsel anlamda bir zevke hitap etmiyor olabilir ama işini gerçekten marifetli bir şekilde yerine getiriyor.

Ücretsiz bir not alma uygulaması arıyorsanız ve düzensiz not tutan biriyseniz arşivinize ulaşmanızı mümkün kılacak Hashnote veririmlilik konusunda sizi birkaç adım ileriye taşıyacaktır.