Havalimanı Servisim

Havalimanı Servisim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Havalimanı Servisim, Türk Hava Yolları'nın resmi uygulaması olup, havaalanlarına erişimi kolaylaştıran bir mobil uygulamadır.

Havalimanı Servisim, Türkiye’nin ulusal hava yolları şirketi Türk Hava Yolları kısa adıyla THY tarafından geliştirilmiş insanların havalimanına ulaşım sıkıntısına çözüm getiren basit ve kullanışlı bir mobil uygulamadır. Tamamen ücretsiz olan uygulama ile yurt içindeki havalimanlarına giden ve havalimanlarından şehir merkezine yapılan servis hatları bilgisine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın resmi uygulamalarından Havalimanı Servisim, tüm akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu. Oldukça sade tasarlanmış arayüz ile gelen uygulama ile yabancısı olduğunuz şehirde havalimanına giden ve havalimanından kalkan tüm servis hatlarını, güzergahlarını, yakın durakları, kalkış saatlerini görebiliyorsunuz. Bunun için şehir seçimini yaptıktan sonra şehirden havalimanına yolculuk veya havalimanından şehre yolculuk seçeneklerinden birini seçmeniz yeterli.

Havalimanı Servisim, “Havaalanına nasıl gideceğim?”, “Havaalanından şehir merkezine nasıl ulaşacağım?” sorularına yanıt bulabileceğiniz kolay kullanımlı bir uygulama.

YORUMLAR