Haxball Shooter

Haxball Shooter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Haxball Shooter, tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir hentbol oyunu olarak öne çıkıyor.

Haxball Shooter, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir hentbol oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda eğlenceli bir hentbol deneyimine tanık oluyoruz.

Haxball Shooter'in öne çıkmasının en büyük sebebi çok fazla rakibinin olmaması. Uygulama marketlere göz attığımızda çok fazla hentbol oyunuyla karşı karşıya gelemiyoruz. Bu yüzden Handball Games dikkatlerimizi daha fazla çekiyor. Oyuna girdiğimizde çok iyi bir atmosferle karşılaştığımızı söyleyemeyeceğim. Oyuncuların hareketlerindeki yapaylık çok dikkat çekiyor ve oyun deneyimini bir hayli baltalıyor. Animasyonlar biraz daha kaliteli olsaydı birçok kişinin favori oyunlarından biri olmayı başarabilirdi.

Oyunda yer verilen kontrol mekanizması komutları sorunsuz bir şekilde yerine getirebiliyor. Açıkçası verdiğimiz her komut gecikmesiz olarak ekrana yansıtılıyor. Bunu bir artı yön olarak kabul edebiliriz.

Oyunun en dikkat çeken yanı ise arkadaşlarımızla oynayabilmemize imkan sağlaması. Bu sayede arkadaşlarımız ile keyifli bir rekabet ortamı yaratma şansına kavuşuyoruz.

Genel olarak Haxball Shooter, eksikleri olsa da oynamaya değer bir oyun. Eğer siz de spor oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Handball Games'i oynamanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR