Hayvanları Öğrenelim

Hayvanları Öğrenelim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Küçük yaştaki çocuklarınıza hayvanları ve isimlerini sesli ve yazılı olarak öğretmek için kullanabileceğiniz başarılı bir uygulama.

Küçük çocuklarınız için eğitici bir uygulama olan Hayvanları Öğrenelim uygulaması ile çocuğunuz hayvanları çok kolay bir şekilde öğrenebilecek.

Küçük yaştaki çocuklara ilk öğretilen şeylerden biri de hayvanların isimleri olsa gerek. Dışarıda gördüğü hayvanları daha kolay hatırlayabilen ve öğrenebilen çocukların bu konuda görsel olarak yardım alması, daha sonra kolay hatırlanması açısından önemli bir nokta. Hayvanları Öğrenelim uygulaması da, 16 adet hayvanın görsel animasyon, açıklama ve seslendirmesini birlikte sunuyor.

Hayvanların temsili fotoğraflarını gösteren ve bu hayvanların en çok öne çıkan özelliklerini açıklamada sunarak daha kolay bir öğrenme imkanı veren uygulamada; aslan, at, balık, balina, baykuş, fil, kanguru, karınca, kedi, kelebek, kertenkele, kirpi, köpek, maymun, papağan ve zürafa gibi hayvanlar bulunuyor.

Siz de çocuklarınıza hayvanları kolayca öğretebilmek amacıyla kullanabileceğiniz Hayvanları Öğrenelim uygulamasını Android cihazlarınızda tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

YORUMLAR