Hazır Mesajlar 2.1 (Android)

Hazır Mesajlar

2.1
Hazır Mesajlar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Özel günlerde duygularınızı ifade edecek cümleleri toparlayamıyorsanız Hazır Mesajlar uygulamasından yardım alabilirsiniz.

Hazır Mesajlar uygulaması, önemli günlerde veya durumlarda duygularınızı yansıtabileceğiniz binlerce mesajı sizlere sunuyor.

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Hazır Mesajlar uygulaması, 31 farklı kategoride binlerce hazır mesaj arşivi sunuyor. Taraftar mesajları, dini günler, şiirler, kutlama mesajları, komik mesajlar, aşk mesajları gibi aklınıza gelebilecek her türlü kategoride birbirinden güzel sözler bulunan uygulamada mesajlar üzerinde sağ ve sola kaydırarak mesajlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Cihazınızı salladığınızda size rastgele mesajlar da gösteren Hazır Mesajlar uygulamasında, istediğiniz herhangi bir mesajı ekranın sağ üst köşesinde bulunan Paylaş butonuyla sosyal medya, anlık mesajlaşma uygulamaları veya SMS ile paylaşabilmeniz de mümkün. İnternet bağlantısı olmadan kullanabileceğiniz Hazır Mesajlar uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir, hislerinizi yansıtacak sözleri kısa sürede bulabilirsiniz.

Uygulama özellikleri

  • 31 farklı kategoride binlerce hazır mesaj
  • Cihazı sallayarak rastgele mesaj görüntüleme
  • Mesajları kolayca paylaşabilme
  • Ekranı kaydırarak mesajlar arasında geçiş yapabilme

YORUMLAR