Heaps

Heaps
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heaps uygulaması sayesinde arkadaşlarımızla sohbet edebiliyor ve diğer kullanıcılarla etkileşime geçebiliyoruz.

Heaps, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir sohbet uygulaması. Temel olarak grup sohbetleri üzerine yoğunlaşan Heaps, arkadaş gruplarının vazgeçilmezi olmaya aday bir uygulama.

Heaps'i özel kılan birçok detay var. Elbette basit tasarımı ve kullanışlı özellikleri bu detaylardan sadece ikisi. Asıl ilgimizi çeken noktası ise gruplar arasında etkileşim kurabilecekleri bir alan oluşturması. Başka bir deyişle, Heaps üzerinde hem kendi grubumuzdaki arkadaşlarımızla sohbet edebiliyor, hem de başka gruplarla etkileşime girebiliyoruz.

Uygulama üzerinde oluşturmuş olduğumuz sohbet odasına dilediğimiz kadar arkadaşımızı davet edip beraber planlar yapabiliyoruz. Belirlediğimiz günde dışarı çıkma planları yapan diğer grupları yine uygulama üzerinden görebiliyor ve bu gruplarla etkileşime girerek ortak planlar dahi yapabiliyoruz.

Açıkçası yeni insanlarla tanışmaktan keyif alanlar Heaps'i epey sevecektir. Siz de farklı kişilerle tanışmak istiyorsanız Heaps'e mutlaka göz atın.

YORUMLAR