Hearthstone (Android)

Hearthstone

Hearthstone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,636

  • Üretici

    Blizzard Entertainment

Hearthstone türünün en iyileri arasında yer alan bir kart oyunudur

Not: Oyun artık akıllı telefonlarda da çalışabilmektedir

Hearthstone, dünyaca ünlü Warcraft, Diablo ve Starcraft gibi oyunların geliştiricisi Blizzard tarafından geliştirilmiş üst kaliteye sahip bir kart oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Hearthstone Heroes of Warcraft'ta ilk olarak bir gerçek zamanlı strateji oyunu olarak ortaya çıkan, sonradan bir MMORPG oyununa dönüşen Warcraft'ın büyülü evrenine konuk oluyoruz. Hearthstone Heroes of Warcraft'ta Warcraft kahramanlarını temsil eden kartları kontrol etmekteyiz. Her kahraman kendine has yeteneklere ve dezavantajlara sahip olduğu gibi kartlarımız da benzer şekilde kendine has avantaj ve dezavantajlara sahip. Farklı kahramanların kartlarını birleştirerek oluşturduğumuz destemizdeki kahramanların uyumu bize galibiyeti getirecek temel faktör.

Hearthstone Heroes of Warcraft stratejik bir oyun yapısına sahip. Oyunda kartlarımızı kullanırken rakibimizin hamlelerine göre karar almamız gerekiyor. Oyunda sahip olduğunuz kart koleksiyonu Battle.net üzerindeki hesabınıza kaydediliyor. Eğer oyunu daha önceden bilgisayarlarınızda oynadıysanız sahip olduğunuz kartlar ve oyun gelişiminiz oyunun Android versiyonuna da aktarılıyor. Benzer şekilde iOS cihazlarınızda oynadığınız Hearthstone Heroes of Warcraft'taki gelişiminiz de Android cihazınıza aktarılıyor. Eğer oyunun Android versiyonunu ilk defa oynayacaksanız bu versiyonda sahip olduğunuz kartlar da oyunun bilgisayar veya iOS versiyonlarına Battle.net hesabınız üzerinden aktarılabilmekte.

İnternet üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz Hearthstone Heroes of Warcraft'da heyecan dolu karşılaşmalar yapabilirsiniz. Bunun yanında oyunu tek başınıza da oynayabilir ve yapay zekaya karşı yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

YORUMLAR