Heater

Heater
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heater, Android cihazınızın işlemcisini yorarak hemen ısınmasını sağlayan ve böylece soğuk günlerde ellerinizi ısıtmak için kullandırtan ücretsiz ve yararlı bir uygulamadır.

Hani böyle soğuktan elleriniz kulaklarınız titrer ve çok üşüdüğünüzü hissedersiniz ya, işte o günlerde kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi de Heater. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz bu uygulama, cihazınızın işlemcisini biraz yorarak cihazın ısınmasını sağlıyor ve böylece üşüyen ellerinizi de ısıtmak için Android cihazınızı kullanabilme imkanı sunuyor.

Uygulama üşüyen ellerinizi ısıtmasına ısıtıyor fakat bataryanızın bitmemesi gereken durumlarda çalıştırmamanızı öneririm çünkü normal bir uygulamadan çok daha fazla pil tüketimi gerçekleştirerek bataryanızı hızlıca tüketiyor.

Uygulama ekranı üzerinde batarya sıcaklığı ve ne kadar ömrü kaldığı sayısal olarak gözüküyor. Uygulamanın geliştiricileri tarafından önerilen değerler ise sıcaklık olarak maksimum 45 ve kalan pil ömrü olarak da yüzde 10. Bu değerleri gördüğünüzde uygulamayı kullanmayı bırakmanız yararınıza olacaktır.

Basit ve kullanışlı bir uygulama olan Heater sayesinde gereğinden fazla üşüyen ellere sahipseniz, zaman zaman kullanarak kellerinizin ısınmasını sağlayabilir ve üşümenizi engelleyebilirsiniz.

YORUMLAR